Zpracování a zveřejňování výsledků se již nemusíte bát! Nestíháte tisknout jednotlivé výsledky a závodníci jsou netrpělivý? Máme jednoduché a šetrné řešení! Portál VýsledkyIHNED.cz Vám pomůže výsledky Vašeho závodu okamžitě doručit široké veřejnosti ale hlavně Vašim závodníkům. Vše probíhá online – díky tomu nemusíte řešit tiskárnu či rozpočet na tiskutí jednotlivých výsledků.

Portál VýsledkyIHNED.cz Vám poskytne veškerý výsledkový servis!

 

Jak to funguje?

Stačí, když na závodě zveřejníte unikátní URL závodu, na které již budou na závodníky čekat výsledky.

Počítáme s tím, že závodníci na místě nebou mít počítač či notebook. Vše je pohodlně přístupné a čitelné i z mobilního zařízení.

Výhody využití VýsledkyIHNED.cz

Mezi největší výhody využítí naší aplikace je snadná správa pro pořadatele – nemusíte se učit žádný složitý systém. Vše můžete řídit z jednoho místa. Okamžitě po vložení výsledku do aplikace se výsledky zobrazí všem závodníkům a Vy se již nemusíte o nic starat! To zní dobře ne?

 

Potěšte své partnery závodu!

U svého závodu můžete využít i reklamní plochy, kde můžete připravit velmi cílenou reklamu nebo tento prostor poskytnout svým sponzorům, kteří Vám pomohli závod zrealizovat. Nezapomeňte, že se na výsledky bude dívat hodně lidí!

 

Zaujalo Vás to?
Napište nám a domluvme se na bližších podrobnostech.

[contact-form-7 id=“34″ title=“Kontaktní formulář“]